LUGEMISEKS

Siit leiab kirjutisi, mis keskenduvad tervisega seotud teemadele.

See leht täieneb pidevalt ja uut informatsiooni lisandub vastavalt sellele, millised teemad pakuvad huvi nii meile endale kui ka meie klientidele. Kui Sul on huvi mingi konkreetse teema vastu, siis kirjuta meile.

Inimese kehal on isetervenemise võime ja see võime sõltub olulisel määral mõtlemisest.

Isetervenemine on loomulik tervenemine. Isetervenemine leiab aset, kui inimese haiguse progresseeruv kulg pöördub paranemise suunda iseenesest, ilma meditsiinilise ravita. Isetervenemine ei ole silmapilkne tervistumine, nagu sageli ekslikult arvatakse. Kombinatsioon positiivsetest uskumustest, tervislikust toitumisest ja teiste inimeste hoolitsusest teeb võimalikuks keha loomulike tervenemismehhanismide käivitumise.

Loe lisa: Kas keha isetervenemise võimele on teaduslikku tõestust?

Miks farmaatsiatööstuse toodetud ravimid on mürgised?

2012. aastal toimus kvantüleminek. Ühe energiatasemega osake muutus teise energiatasemega osakeseks. Meie planeet ja kogu inimkond elab uues, muutunud dimensioonis, kus kõik seadused töötavad teisiti kui varem. Meile tuttavad seadused ei pea enam paika. Atomaarne ja molekulaarne sümmeetria on muutunud. Seetõttu muutub ka ravimite toime ning nad muunduvad mürkideks.

Loe lisa: Maailm pärast kvantüleminekut

Depressiooni tekkes mängib olulist rolli magneesiumi puudus.

On teada, et magneesiumivaegus põhjustab suurt hulka psüühikahäireid ja muid haigusi. George Ebay keskendub oma kirjutises magneesiumi rollile depressiooniravis, kuid lisaks käsitleb ka magneesiumivaegust kui väga paljude muude haigestumuste ja suremuse põhjustajat. Väga põhjalikult on juttu ka pärmseenest, selle rollist magneesiumi imendumisel ja liigselt vohava pärmseene ohjeldamisest.

Loe lisa: Magneesium ja depressioon