KVANTTERAAPIA

Uuenduslik, mitme biostimuleeriva elektromagnetilise komponendiga täiustatud madalsageduslik laserteraapia Sinu tervise ja heaolu teenistuses!

Mis on kvantteraapia?

Kvantteraapia on kvantmeditsiini valdkonda kuuluv teraapia, mis kasutab haiguste ravimiseks ja ennetamiseks ning haigusjärgseks taastumiseks mitmeid biostimuleerivaid elektromagnetilisi komponente samaaegselt. Lisaks madalsageduslikule laservalgusele kasutatakse kvantteraapia seadmetes infrapunast valgust, nähtavat valgust ja staatilist magnetvälja. Kvantteraapia seadmetes on eri tüüpi ja erineva lainepikkusega pulseerivad madalsageduslikud elektromagnetlained ja magnetväljad ühendatud viisil, mis tekitab sünergilise tervendava efekti. Kvantteraapia baseerub informatsioonil elusorganismide energiaväljadest ja uusimate teadusuuringute tulemustel kvantfüüsika vallas. Kvantteraapia on mitteinvasiivne, mittefarmakoloogiline, valutu ja ohutu ning sellel ei ole kõrvaltoimeid.

Kuidas kvantteraapia mõjub?

Nagu kõik TaTe teraapiad, toetab ka kvantteraapia loomulikku tervenemist. Tänu erinevate elektromagnetiliste komponentide sünergilisele efektile võimaldab kvantteraapia tõhusalt ravida ja ennetada väga paljusid haigusi ja terviseprobleeme, ära hoida krooniliste haiguste ägenemise ning säilitada head tervist kõrge eani. Kvantteraapia avaldab olulist mõju organismi regulatoorsetele mehhanismidele ja biokeemilistele protsessidele. Teraapia aktiveerib proteiinide ja lipiidide sünteesi, stimuleerib vereringet ja parandab mikrotsirkulatsiooni, parandab kudede toitainetega varustatust ja soodustab rakkude regeneratsiooni, kiirendab ainevahetust ja soodustab jääkainete eritumist. Kvantteraapia tulemusena paraneb organsüsteemide funktsioonivõime, tugevneb immuunsüsteem ning taastub keha isetervenemise võime. Kvantteraapial on valuvaigistav, tuimestav, põletikuvastane ja turseid vähendav toime.

Teraapia ajal ei tunne klient tavaliselt midagi, kuid mõnikord kirjeldavad inimesed kogetud aistingut kui elektrivoolu liikumist kehas või tunnevad kas elektrit või soojust ravitavas piirkonnas. Mõnikord võib teraapia käigus kliendi seisund näiliselt halveneda ning haiguse sümptomid ägeneda. See on ajutine ja positiivne ilming, mis näitab, et tervenemine on alanud. Väga oluline on oma keha toetamine teraapiakuuri ajal. Kuidas seda teha, sõltub kliendi probleemist ning sellest räägib terapeut igale kliendile individuaalselt.

Kvantteraapia ei asenda arsti määratud meditsiinilist ravi, kuid uuringud on näidanud, et kui kvantteraapiat oskuslikult tavapärase meditsiinilise raviga kombeneerida, siis lüheneb olulisel määral raviaeg, väheneb vajadus ravimite järele ja kiireneb haigusest taastumine. Uurimistööde tulemused kinnitavad ka seda, et kvantteraapia võimendab ravimite toimet. Seepärast on oluline informeerida terapeuti kõigist tarvitatavatest ravimitest.

Kuidas kvantteraapiat tehakse?

TaTe kasutab RIKTA® kvantteraapia seadmeid, milles on unikaalsel moel ühendatud neli eri tüüpi ja erineva lainepikkusega tervendavad elektromagnetilised komponendid:

 • madal-sageduslik super-pulseeriv (super-pulsed) infrapunane koherentne laservalgus,
 • pulseeriv mittekoherentne infrapunane valgus,
 • pulseeriv punane nähtav valgus,
 • konstantne magnetväli.

Lisaks on üks emitter varustatud transkutaanse elektrilise neurostimulaatoriga (TENS) (nahakaudne elektriline närvistimulatsioon). Samuti kasutame uurimistöödes testitud ja rahvusvahelise Kvantmeditsiini Assotsiatsiooni poolt heaks kiidetud teraapiaprotokolle.

 RIKTA® kvantteraapia aparaat koos viie eriotstarbelise emitteriga. RIKTA® kvantteraapia seadmeid on praktikas kasutatud umbes 20 aastat. Selle aja jooksul on seadmete tõhusust arvukates uurimistöödes testitud ning seadmeid on pidevalt arendatud ja täiustatud rahvusvahelises koostöös. Seadmed on sertifitseeritud ja vastavad rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele.

Terapeutilise efekti saavutamiseks on vaja läbi teha teraapiakuur. Mõnest üksikust seansist saab küll teatavat kasu, kuid soovitud tulemus jääb saavutamata. Kuna meie eesmärk on kliendi täielik tervenemine, siis pakume lisaks kvantteraapiale ka tasuta tervisealast nõustamist ja teisi teraapiaid kogu teraapiakuuri ajal, vastavalt kliendi vajadusele.

Teraapiakuurile eelneb alati tasuta konsultatsioon, mille käigus selgub, kas teraapia on näidustatud, kuidas see hakkab toimuma ning mis see maksab.

Teraapiaseansside arv ja sagedus ning hõlmatavad kehapiirkonnad sõltuvad terviseprobleemist. Üks teraapiakuur sisaldab keskmiselt 10 seanssi (5–15), mis toimuvad kas iga päev või ülepäeviti. Üks teraapiaseanss kestab keskmiselt 52 minutit (40–65), mille sisse kuulub ettevalmistus, otsene teraapia ja puhkus pärast teraapiat. Enamasti toimub teraapia otseses nahakontaktis puhta ja kuiva nahaga, haavade ja haavandite korral liigutakse emitteriga naha ja haava kohal. Mõnede terviseprobleemide (nt riniit, sinusiit, tonsilliit) korral kasutatakse spetsiaalset otsikut, mis on kontaktis limaskestadega. Kui teraapiat tehakse pea või kaela piirkonnas, kannab klient teraapia ajal kaitseprille.

Milliste probleemidega teraapiasse tulla?

RIKTA® kvantteraapia seadmed võimaldavad efektiivselt ravida rohkem kui 200 haigust. Kõige tõhusam on kvantteraapia krooniliste terviseprobleemide ja traumade korral. Väga häid tulemusi annab kvantteraapia:

 • ohatise;
 • närvivalu;
 • keskkõrva-, suuõõne-, kurgu- ja põskkoopapõletiku;
 • nohu ja hingamisteede põletike;
 • veenilaiendite;
 • mao-, soole-, maksa- ja sapipõiepõletiku;
 • seedehäirete;
 • haavade ja haavandite (operatsioonihaavad, traumaatilised haavad, troofilised haavandid);
 • erinevate nahahaiguste (nt akne, ekseem, psoriaas);
 • lülisamba- ja liigesprobleemide;
 • lihasvalude;
 • erituselundkonna probleemide (nt neurogeenne enurees, põiepõletik) puhul.

Kvantteraapiat kasutatakse edukalt insuldi- ja infarktijärgses taastusravis ning seda saab rakendada ka ilu teenistusse: juuste väljalangemise tõkestamiseks, kortsude ja armide silumiseks, tselluliidi vähendamiseks.

Teraapiasse on soovitav tulla ka terviseprobleemide ennetamiseks. Kvantteraapia on tõhus immuunsüsteemi tugevdaja, siseorganite funktsioonivõime ja üldise tervisliku seisundi parandaja. Profülaktilisi teraapiakuure on mõistlik teha enne ennustatavat sündmust, näiteks enne gripiepideemia puhkemist, kroonilise haiguse ägenemist või enne pingelist tööperioodi, millega kaasneb tavalisest suurem stress (aruannete koostamine, eksamisess, lõputöö kirjutamine jne). Ägenemistega kulgeva kroonilise haiguse korral on mõistlik teha 5–7 seansist koosnev profülaktiline teraapiakuur 2–3 nädalat enne prognoositavat haiguse ägenemist (näiteks allergiline nohu, mis ägeneb kevadeti või liigeshaigus, mis ägeneb sügiseti). See aitab ägenemist ära hoida või sümptomeid leevendada. Profülaktilised kuurid on ravikuuridest lühemad, koosnevad 3–10 seansist ja seansid toimuvad ülepäeviti. Selleks, et püsida terve ja nooruslik on soovitav profülaktilisi teraapiakuure teha 2–4 korda aastas.

Kui ei esine vastunäidustusi, siis võib meie poole pöörduda mis tahes terviseprobleemiga, eriti juhul, kui mitte miski pole seni aidanud.

Kas ja millisel kujul sobib teraapia just Sulle, selle selgitame välja tasuta konsultatsiooni käigus, mis alati eelneb teraapiakuurile.

Kellele ei sobi kvantteraapia?

Kvantteraapia ei sobi neile, kellele esineb vastunäidustusi. Tõelisi vastunäidustusi on vähe ja nendeks on:

 • histoloogiliselt tõendatud pahaloomulised kasvajad;
 • väljendunud hüpertüreoos (türeotoksikoos) (teraapiat ei tehta kaela piirkonnas);
 • valgustundlikkus ja valgustundlikkust põhjustavate ainete/ravimite tarvitamine;
 • rasedus (teraapiat ei tehta kõhu piirkonnas).

Suhtelised vastunäidustused on:

 • verehaigused, hemorraagiad ja haigused, millega kaasneb verejooksu oht;
 • 3. astme hüpertensioon;
 • verekaotusest tingitud hüpotoonia;
 • 2. ja 3. astme kardiovaskulaarne puudulikkus;
 • ägedad kõrge palavikuga (>38°C) kulgevad haigused;
 • rasked haigused (infarkt, insult) ägedas ja vahetult järgses faasis;
 • dekompenseeritud organpuudulikkus (neeru, maksa, südame);
 • süvaveenide tromboos;
 • ekspansiivse kasvuga healoomulised kasvajad;
 • kirurgilist sekkumist vajavad ägedad patoloogiad;
 • aktiivne tuberkuloos;
 • rasked psühhiaatrilised haigused;
 • menstruatsioon;
 • kardiostimulaator (ei kasutata TENS-i).

Kui palju kvantteraapia maksab?

Nii nagu TaTe teenused, nii on ka teenuste hinnad paindlikud ja kliendikesksed.

Kvantteraapia on teenus, mida osutame ainult kuuridena ning selle maksumus kujuneb vastastikusel kokkuleppel. 

Olgu siinkohal toodud keskmise teraapiakuuri hind koos varieeruvusega. Ühe teraapiaseansi hind sõltub üldjuhul sellest kui pikk on otsesele teraapiale kuluv aeg ehk elektromagnetiliste komponentide (EMK) toimeaeg (1 min = 1 euro). Keskmiselt on EMK toimeaeg 27 minutit, mis teeb ühe seansi hinnaks 27 eurot. Kui teraapiakuur koosneb kümnest seansist, siis on kuuri hinnaks 270 eurot. EMK toimeaeg varieerub eri probleemide puhul 14–40 minutini. Ühe kuuri (kümne seansi) hind varieerub 140–400 euroni.

NB! Lisaks kvantteraapiale pakume alati ka tervisealast nõustamist ja teisi teraapiaid kogu teraapiakuuri ajal, mille eest täiendavat tasu ei võeta.

Korduma kippuvad küsimused (KKK) kvantteraapia kohta leiad siit

Leia kvantteraapia Facebook-ist

Registreeru tasuta konsultatsioonile!