Kliendid küsivad: „Kas võtta probiootikume ja milliseid?“

Kindlasti võtta probiootikume, nii seoses antibakteriaalse raviga kui ka ilma igasuguse ravita.

Probiootikumid aitavad tervist säilitada ja taastada: nad korrastavad keha sisekeskkonda, toetavad seedeprotsesse, soodustavad oluliste toitainete imendumist ja tõhustavad ainevahetust.

Soovitame võtta VETOM-i.

Need on Venemaa sõjameditsiini teadlaste poolt loodud, neli erinevat toodet (Vetom 1.1, 2, 3 ja 4), mis on olemas nii pulbri kui kapslitena. Vetom-i peamine koostisaine on probiootiliste mikroorganismide (nn heade bakterite) kuivatatud kultuur: sõltuvalt tootest kas Bacillus subtilis (Vetom 1.1) või Bacillus amyloliquefaciens (Vetom 2, 3 ja 4). Tegu ei ole piimhappebakteritega, mida sisaldavad meie apteekides müüdavad probiootikumid. Vetom on palju enam kui lihtsalt probiootikum. Ainsaks vastunäidustuseks on individuaalne talumatus preparaadi koostisosade suhtes.

Vetom 1.1 on eriline. Seda kasutatakse nii tervise säilitamise kui ka parandamise eesmärgil: üldise tervise tugevdamiseks ja hooajaliste gripiepideemiate korral nii ennetuseks kui raviks. See on kasutusel ka pahaloomuliste kasvajatega patsientidel, et vähendada keemia- ja kiiritusravi toksilisi kõrvaltoimeid ning toetada organismi vähi- ja viirustevastases võitluses. Oluline on teada, et Vetom 1.1 tõhustab ka ravimite toimet ja vähendab nende kõrvaltoimeid.

Kõiki nelja Vetom-i preparaati (muidugi mitte kõiki samaaegselt) võib kasutada düsbakterioosi, sealhulgas antibiootikumide ja kemoterapeutikumide põhjustatud düsbakterioosi korral; kõhulahtisuse, düspepsia ja ärritunud soole sündroomi puhul ning ka nahaallergiate korral; lisaks nakkushaiguste ravi toetajatena.

Kõik neli toodet on sarnase toimemehhanismiga. Tervist parandav toime tuleneb tootes sisalduvatest bakteritest, mis jämesooles paljunedes toodavad ensüüme ja teisi bioloogilisi aineid, mis takistavad patogeense mikrofloora kasvu ja arengut. Vetom-i kasutamisel taastub soole normaalne mikrofloora. Soole seinad puhastatakse ebavajalikest osistest, aktiveerub toksiinide väljutamine kehast ja keha saab kergemini omastada eluks vajalikke toitaineid.

Oluline on meeles pidada ka seda, et kuna iga inimene ja tema keha seisund on unikaalne, siis on ka probiootikumide mõju iga inimese organismile erinev. Maksimaalse positiivse efekti saamiseks on soovitatav proovida erinevaid Vetom-i tooteid vaheldumisi ja leida sel viisil oma kehale sobivaim preparaat.

Vetom ei ole ravim, see on toidulisand, mida saab osta retseptita.
Tellida saab rahvusvahelistest interneti müügikeskkondadest (nt eBay).
Kui on küsimusi või vajad lisaselgitusi, kirjuta meile

Lisateavet Vetomi kohta vaata siit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga